Posted by on 27 września 2018

Proces kształtowania sposobu mówienia jest długotrwały i zaczyna się od najmłodszych lat. Mając własne dzieci, warto o to zadbać i pomyśleć nad tym już po chwili urodzenia. Poświęcenie tego specjaliście to dobre rozwiązanie dla osób, które same nie mają doświadczenia, a zależy im na rozwoju dziecka. Świadczone usługi dotyczą zarówno najmłodszych, jak i młodzież oraz dorosłych. Logopeda warszawa dokonuje wszelkich starań, aby pozbyć się wady, skorygować ją i aby mowa powróciła na należyty tor.

Pierwsza grupa zajmuje się opóźnieniami rozwoju mowy, problemami w mówieniu dzieci dwujęzycznych, wady wymowy typu: reranie, mowa bezdźwięczna, a także zespół Downa i niepełnosprawność intelektualna. Grupa druga to wizyty skierowane na poprawę jakości wymowy, to jest emisji głosu, a także wady wymowy jak seplenienie, reranie itp. W tych dwóch grupach ważna jest systematyczność wizyt, ale także chęć takiej osoby do podjęcia leczenia. Należy pamiętać, że terapeuta to osoba, której zależy na naszym postępie, nie wyśmiewa naszej wady, ale jego zadaniem jest motywacja pacjenta do działania.

Posted in: Bez kategorii

Powiązane tematy z artykułem: Logopeda warszawa